Mājup/Blogs/Dzīvojiet labi/

Vienīgais veids uzvarēt vīrusu – tas ir nostiprināt imunitāti.

Aivars Rinkulis, PVO loceklis, cienījams ārsts-imunologs

Visas sastāvdaļas dabā ir saistītas. Vieni organismi sadzīvo viens ar otru ar simbiozes palīdzību, citi parazitē, bet trešie pastāv pateicoties plēsonībai. Pārtikas ķēdē spēcīgais organisms vienmēr nomāc vājo. Vājā uzdevums ir attīstīt sevī jaunas iespējas, lai stātos pretī ārējiem draudiem. Pārtikas ķēdē cilvēks nav pēdējā būtne: spēcīgāki par viņu ir vīrusi.

Vīrusus nav iespējams izārstēt

Vīruss iedarbojas uz šūnu tā, ka iznīcināt atsevišķi vīrusu nevar. Kopā ar infekciju iet bojā un veselā šūna, un tas ir risks, imunitātei kopumā. Kad runa ir par vīrusu, tad labāk meklēt citus ārstēšanās ceļus, lojālākus pret imūnsistēmu. Turklāt, vīrusu infekcija pielāgojas vakcīnai un tā pēc kāda laika pārstāj iedarboties uz izmainīto vīrusa celmu.

Imunitāte ir vienīgais cilvēku ierocis

Infekcijas slimības aktivizējas dažu dienu vai nedēļu garumā, lai pa šo laiku novājinātu imunitāti. Novājināta imunitāte nespēs pretoties vīrusiem, tāpēc infekcija sāk pastiprināti vairoties, un tas var radīt sarežģījumus, invaliditāti, vēža audzējus un citus nopietnus vīrusu slimību turpinājumus. Vienīgais veids, kā pretoties vīrusiem – tas ir stiprināt savu imunitāti.

Imunitāte darbojas kā vairogs un kavē vīrusu uzbrukumus. Jo stiprāka imunitāte, jo lielāka iespēja, ka infekcija tiks uzvarēta pirmajās slimības dienās.

PVO pētījumi parādīja, ka imūnās sistēmas šūnas aktīvāk aug no kanabinoīdu ietekmes. Kannabinoīdi ir vielas, kuras iegūst no kaņepju sēklām. Kannabinoīdiem no pieaugušu kaņepju augu daļām piemīt narkotisks efekts, sēklās narkotiska efekta nav.
Ja imūnsistēma ir nepietiekami stimulēta, pastāvošās infekcijas pastiprinās un tikt ar tām galā ir daudz grūtāk.

Labākais preparāts imunitātes paaugstināšanai

Tirgū ir pieejami vairāki imūnmodulējoši preparāti, kas satur kannabinoīdus. Lielākā daļa no tiem tiek ražoti pamatojoties uz sintētiskiem komponentiem, kam ir mazāk izteikts atveseļojošs efekts.

Kapsulas Cannabis Oil uzrādīja labākos rezultātus pētījumā. Par dalībniekiem kļuva 1274 brīvprātīgo dažādās vecuma grupās. Viņi lietoja zāles un katru dienu atzīmēja savu stāvokli visa kursa garumā. Dalībnieki atzīmēja pašsajūtas uzlabošanos no otrās dienas, zemu nogurdināmību no ceturtās un enerģijas pieplūdumu no sestās-septītās preparāta lietošanas dienas. Pēc lietošanas kursa fiksēta noturīga imunitātes aktivizēšanās.

Sakarā ar to, ka aizvien biežāk sastopami preparāta viltojumi, to ieteicams pasūtīt tikai oficiālajā ražotāja mājas lapā.

Jums ir laiks pasūtīt. Atlaide pārstās darboties pēc 09:46

78 EUR 39EUR

Izvēlieties valsti:

Lūdzu, ievadiet vārdu:

Ievadiet tālruni:

Tags

imunitāte
veselība
sabiedrības veselība
globālā veselība
vīruss
gripa
Komentāri
Jana Spurzāne
11.03.20
Es dzēru kapsulas Cannabis Oil. Tiešām viss ir tā, kā aprakstīts pētījumos
Inga Berkule
12.03.20
Ņēmu savai mammai, viņa tagad jūtas daudz labāk. Paldies par rakstu!
Ivo Vaivods
13.03.20
Viss ir ļoti vienkārši: tu pasūti zāles (vienmēr var vērsties pie kapsulu ražotāja). Atnāk tavs pasūtījums, dzer to un viss! Tu esi vesels kā vērsis!
Aldona Urtāne
14.03.20
Mana mamma man nopirka kapsulas Cannabis Oil. Es par viņu vispirms pasmējos, bet pēc tam aizdomājos. Un ja nu palīdz? Un tas palīdzēja! Tagad jūtos uz visiem simts))
Līga Paegle
15.03.20
Es vēl baidījos, ka šogad saslimšu. Un es slikti paciešu visus šos vīrusus. Izdzēru kursu Cannabis Oil kapsulās un ne reizi neslimoju pa veselu gadu!
Jolanta Lancmane
16.03.20
Paņēmu māsai, viņai jūtami palīdzēja. Gribu paņemt vēl vairāki iepakojumu priekš vecākiem un vīra
Silvija Eglīte
17.03.20
Paldies, palīdzēja!
Atis Macāns
18.03.20
Es neesmu slimojis jau vairāk kā trīs mēnešus, urā!
Nauris Ivansons
19.03.20
Dzēru kapsulas Cannabis pirms dažiem mēnešiem, un sāka justies daudz labāk no paša lietošanas sākuma. Možāka vai. Un, lūk, tagad mums ir sākusies gripas epidēmija, visi slimo, bet es esmu svaigs kā gurķītis))
Antons Plūšs
20.03.20
Ļoti ātri atnāca pasūtījums. Sāku dzert, sāku justies labāk. Tā ka tagad es nebaidos no katra šķaudiena!))
Ingus Mazgirs
21.03.20
Man arī palīdzēja. Man mazdēls pastāvīgi nesa mājas vīrusus, viņam ta labi, bet es nepārtraukti slimoju. Jutu jau, ka ilgi nenoturēšos, imunitāte kļuva pavisam vāja, bet te sieva nopirka man Cannabis Oil un es sāku manāmi mazāk slimot
Ilze Mediņa
22.03.20
Man tāpat! Slimoju pastāvīgi, ne mēneša nebija, lai es neslimotu. Paldies dievam, tagad es esmu pilnīgā kārtībā un jau sen neesmu slimojusi :)
Valdis Malnačs
23.03.20
Labi palīdzēja preparāts. Es ņēmu sievai, viņa man bieži slimo. Palīdzēja! Neatceros, kad pēdējo reizi gāju uz aptieku pēc zālēm viņai
Klāvs Vilnis
24.03.20
Paņēma priekš vecmāmiņas. Viņa man bieži slimoju, es biju noraizējies par viņu. Preparāts ātri atnāca, nekādu problēmu nebija. Vecmāmiņa ātri atguvās
Elise Silmice
25.03.20
Atnāca ātri, viss ir vienkārši lietojams. Es pasūtīju vēl divas kastītes: vīram un meitai, lai uzlabotu imunitāti, tas ir noderīgi))
Agnese Krieva
26.03.20
Neatceros, kad es pēdējo reizi biju pie ārsta. Paldies par rakstu un labu ieteikumu!
Mārtiņš Baunis
27.03.20
Un man palīdzēja, es jau sen mocījos ar visām šīm sezonas slimībām. Tagad visiem draugiem iesaku šīs kapsulas imunitātes paaugstināšanai